رفتن به محتوای اصلی
10 درصد تخفیف برای تمامی سفارشات
خشکشویی آنلاین در تهران

خشکشویی آنلاین در تهران

خشکشویی آنلاین در تهران ، امروزه با روی کار آمدن این روش بصورت  حرفه ای، دیگر نیاز نیست شستشوی لباس ها از جمله پتو ملحفه که بسیار سخت می باشد را در خانه انجام دهیم؛  و وقت با ارزشمان را از دست دهیم. در کنار همه این موارد، برخی از لباس ها جنس پارچه بسیار حساسی دارند؛ و خودمان از پس شستشوی آن ها بر نمی آییم. بهترین روش برای از بین نرفتن پارچه، این می تواند باشد که، شستشوی لباس هایمان را به دست افراد حرفه ای و ماشین های مکانیزه  بسپاریم.

خشکشویی در تهران

درشهر تهران، به علت آلودگی بسیار بالا لباس ها خیلی زود کثیف می شوند؛ و از طرفی در تهران افراد شاغل بسیار زیادی وجود دارند که، وقت شستشوی لباس خود را در خانه ندارد. بهترین روش برای این افراد، سپردن لباس های خود به خشکشویی می باشد؛ چون علاوه بر شستشو لباس،  لباس های شما را در جهت درست اتو می کشد. خانوم های خانه دار، اغلب توانایی شستشوی پتو را در خانه ندارند؛ زیرا بسیار سخت می باشد. پیشنهاد گروه حرفه ای این تیم  به خانوم های خانه دار، این است که شستشوی پتو و ملحفه خود را بر عهده آن ها بگذارند.

چرا خشکشویی آنلاین در تهران ؟

حتما برای شما این سوال پیش آمده است که، چرا خشکشویی آنلاین را انتخاب کنید؟ و فرق آن با خشکشویی های حضوری چیست؟
در زمانی که، خشکشویی های آنلاین هنوز روی کار نیامده بودند، خود شخص مجبور می شد به مکان های حضوری مراجعه کند؛ و برای تحویل نیز باید دوباره به همان جا مراجعه می کرد. در این بین، وقتی را بخاطر این موضوع از دست می دادیم؛ و گاهی پشت ترافیک می ماندیم. اما خشکشویی آنلاین، جلوی درب خانه، لباس و البسه را تحویل گرفته و پس از شستشو و اتوکشی در جلوی درب منزل لباس ها را تحویل می دهد. با این روش، هم در وقت صرفه جویی کرده؛ و هم پشت ترافیک نمی مانید.

خشکشویی آنلاین در تهران

 

نقش مهم خشکشویی آنلاین در دوران کرونا ویروس

با شیوع بیماری کرونا، از خانه بیرون آمدن بسیار خطرناک می باشد! از طرف دیگر بخاطر این بیماری هول ناک، روی نظافت خانه و لباس هایمان باید بسیار توجه داشته باشیم. چون  با افراد حرفه ای و ماشین های مکانیزه جدید، لباس های شما از جمله پتو و ملحفه ها را به صورت حرفه ای شستشو می دهد؛ و به بیانی دیگر، لباس های شما استریلیزه می شود و دیگر نیاز نیست برای تحویل لباس و… به صورت حضوری مراجعه فرمایید.

نوع کار کرد خشکشویی آنلاین 

هنگام تحویل لباس، همه ما استرس صدمه رسیدن به بافت لباس هایمان را داریم. برای این که خیالمان بابت لباس هایمان آسوده شود، بهتر است مرکز معتبری مانند مجموعه ما  را پیدا کرده و شستشوی لباس ها را برعهده آن ها بگذاریم. مجموعه آنلاین ما، انواع خدمات از جمله اتوبخار، شستشو و لکه گیری گرفته تا رنگرزی لباس شما را انجام می دهد.  لباس های با ارزش و حساس شما، توسط متخصصان حرفه ای مراقبت شده؛ و طبق حساسیت پارچه، مواد شوینده انتخاب می شود و هر کدام به صورت جدا گانه مورد شستشو قرار می گیرد. و  با ارائه بهترین خدمات، سعی بر این دارد تا بتواند رضایت مشتریان خود را جلب کند.

انواع خدمات خشکشویی آنلاین در تهران

شستشوی انواع لباس و شلوار

 با در نظر گرفتن جنس پارچه و حتی با در نظر گرفتن لباس مردانه، زنانه و بچگانه لباس و شلوار ها را تفکیک کرده؛ و به صورت جداگانه شستشو می دهد. به عنوان مثال: لباس های بچه گانه را، با مواد شوینده خاص و ضد حساسیت مورد شستشو قرار می دهند؛ زیرا پوست بچه ها بسیار حساس می باشد، و در شستشوی آن بسیار باید دقت شود.

شستشوی انواع جیر و چرم

لباس های جیر و چرم، به علت بافتی که دارند، بسیار حساس می  باشند؛ به علت همین حساسیت باید توجه داشته باشیم که، شستشوی آن را به افراد حرفه ای بسپاریم. در این زمینه ، پالتو، کاپشن و کت های جیرو چرم شما را از یکدیگر تفکیک نموده؛ و با استفاده از مواد مخصوص، مبنی بر از بین نرفتن بافت جیر و چرم مورد شستشو قرار می گیرد.

خشکشویی ملحفه

شستشوی انواع پتو و ملحفه

شستشوی پتو و ملحفه، بسیار سخت و دشوار است؛ پتو ها وقتی در آب خیسانده می شوند، بسیار سنگین شده و جای زیادی را اشغال می کنند تا خشک شوند. در سمت مقابل، ملحفه ها پس از اینکه مورد شستشو قرار می گیرند، اتوکشی آن ها بسیار دشوار می باشد؛ زیرا طول و عرض آن ها بسیار زیاد می باشد. بهترین راه حل برای خانوم ها، سپردن شستشوی پتو و ملحفه خود به خشکشویی می باشد؛ زیرا با افراد حرفه ای و جدید ترین ماشین های مکانیزه به آسانی با در نظر گرفتن بافت پتو و ملحفه آن را شستشو داده و اتو کشی می کند.

شستشوی مبل

یکی از دغدغه های همیشگی خانوم ها، کثیفی و لک روی مبل می باشد؛ و از طرفی نمی توانند آن لکه ها را از بین ببرند و این موضوع بیشتر آن ها را ناراحت می کند. با افراد متخصص  در زمینه مبل شویی این مشکل را برای شما بر طرف می کنند؛ آن ها به خانه شما آمده و پس از لکه گیری و شستشوی آن، مبل شما را به روز اول بر می گرداند.

رنگرزی لباس

همه ما لباس هایی داریم که، بسیار برایمان ما عزیز است؛ و پس از مدتی رنگ و روی آن ها می رود و یا به بیانی دیگر بور می شوند. ما این مژده را به شما می دهیم که دیگر نگران چنین مشکلاتی نباشید! فقط لباس خود را تحویل ما  دهید تا، با در نظر گرفتن رنگ لباس آن را رنگرزی کرده؛ و مانند روز اول لباس محبوبتان ر ا تحویل بگیرید.

خشکشویی آنلاین

اگر قصد تحویل لباس خود را به یک مرکز معتبر دارید؟ می توانید به قسمت ثبت سفارش مراجعه کنید؛ و پس از ثبت سفارش لباس های شما را درب منزل تحویل گرفته و در سریع ترین زمان ممکن آن را تحویل شما می دهد. جهت اطلاعات بیشتر، راجب خدمات به صفحه انواع خدمات  و مقالات این مجموعه مراجعه فرمایید.و یا با ما تماس بگیرید. 

یک نظر برای این نوشته موجود است

  1. […] اتو بخار یکی از لوازم کاربردی در منزل است که در شیک و آراسته شدن ظاهر ما نقش زیادی دارد. این وسیله برای صاف و مرتب کردن لباس‌ها از بخار آبی که در مخزن آن وجود دارد استفاده می‌کند. این بخار آب موجب می‌شود لباس‌ها بهتر صاف بشوند و چین و چروک آن‌ها را سریع‌تر باز می‌کند. اما بخار آب با مرور زمان باعث ایجاد جرم گیری  اتو می‌شود. خیلی‌ها بر این باور هستند که استفاده از آبجوش، رسوبی درون اتو ایجاد نخواهد کرد، اما آبجوش نیز از این امر جدا نیست. […]

دیدگاهتان را بنویسید

برگشت به بالا