10 % تخفیف برای اولین سفارش مشتریان جدید بر روی کل فاکتور لحاظ میگردد

رفتن به محتوای اصلی
به خشکشویی واش تاش خوش آمدید
رنگرزی لباس

رنگرزی لباس یک فرآیندی است که رنگ را به بافت و ساختار لباس منتقل می کند. این کار زمانی کاربرد پیدا می کند که لباس های ما به مرور و با شستشو و یا آفتاب خوردگی دچار رنگ پریدگی شده اند. رنگرزی این فرصت را به شما می دهد که بتوانید دوباره از لباس ها خود استفاده کنید. در فرایند رنگ کردن لباس ها از مواد و رنگ های خاص و دائمی استفاده شود تا رنگ به خوبی به بافت و الیاف پارچه منتقل شود و پارچه رنگ دائمی و یا طولانی مدت به خود بگیرد. البته در روش سنتی این کار ممکن است رنگ به خوبی به بافت پارچه منتقل نشود. و یا رنگی درست شده آن چیزی نباشد که ما انتظار داریم. اما تمامی این فرایندها توسط مجموعه واش تاش با استفاده از دستگاه های مخصوص و رنگ های اصولی انجام می شود. تا دوباره بتوانید لباس های خود را همچون روز اول داشته باشید.

رنگرزی لباس چیست؟

رنگرزی  فرایندی است که طی آن رنگ به بافت و الیاف پارچه منتقل می شود. و باعث می شود تا پارچه رنگ دائمی و یا طولانی مدت به خود بگیرد. درانتها هزینه رنگ کردن لباس در خشکشویی را نیز بررسی می کنیم.

باید بدانید که «رنگرزی» با «رنگ کردن» متفاوت است. هنگام رنگ کردن منسوجات، سطح پارچه با رنگ پوشش داده می شود. در حالی که در رنگرزی، طی یک فرآیند شیمیایی رنگ به بافت مولکولی پارچه نفوذ کرده و رنگ پارچه را طوری تغییر می دهد، که در برابر شستشو، سایش و یا نور، حداکثر ثبات را داشته باشد. در فرایند رنگرزی چهار عامل نقش اصلی را بازی می‌کنند: مواد رنگزا، کالای رنگرزی، مواد شیمیایی کمکی و ماشین‌های رنگرزی.

نحوه رنگرزی لباس  در خشکشویی 

رنگرزی در خشکشویی خیلی ساده است به این دلیل که عمده کار به صورت اتومات توسط ماشین رنگرزی انجام می‌شود. لباس هایی که برای رنگ شدن آماده اند، بسته به نوع رنگ تفکیک می‌شوند. سپس لباس ها در داخل ماشین قرار می‌گیرند، و مواد رنگ در محفظه مخصوص اضافه می‌شود. و ماشین فرایند رنگ کردن را شروع می‌کند به همین سادگی بعد از انجام مرحله رنگ کردن باید اجازه داد لباس ها خشک شوند. و بعد از خشک شدن، لباس ها یک بار با آب شستشو داده می‌شوند. تا رنگ لباس کمی متعادل شود. خشکشویی واش تاش با بهترین کیفیت لباس های شما را رنگ می‌کند.

انجام خدمات رنگرزی انواع لباس در کمترین زمان، توسط خشکشویی واش تاش

انواع رنگرزی لباس

 مدل سنتی 

در مدل سنتی از وسایلی مانند پاتیل، دماسنج، همزن و رنگ های طبیعی که پایه گیاهی و یا معدنی دارند استفاده می شود. در رنگرزی سنتی رنگزاهای طبیعی مانند روناس، قرمز دانه، وسمه، پوست بعضی از میوه ها، چای و قهوه مورد استفاده قرار می گیرند. در این روش ها ممکن است رنگ کامل به تمامی قسمت ها به طور یکسان وارد نشود. همچنین ممکن است رنگ به دست آمده با انتظار ما متفاوت باشد.

مدل صنعتی 

با پیشرفت تکنولوژی، ماشین آلات رنگرزی هم پیشرفت کرده و عملیات رنگرزی نسبت به قبل ساده تر انجام می شود. در این روش بیشتر از رنگ شیمیایی و مصنوعی استفاده می شود. که نسبت به رنگ طبیعی ماندگاری و دوام کمتری دارند. امروزه رنگ کردن لباس در خشکشویی ها، بیشتر توسط ماشین آلات به روز و دستگاه های مدرن انجام می شود. همچنین در این روش رنگ با کیفیت بالاتری به بافت پارچه منتقل می شود.

رنگرزی و رنگ کردن لباس در خشکشویی

با این که می توان لباس ها را در منزل رنگ کرد، اما با توجه به اینکه رنگرزی نیاز به تجربه و مهارت دارد. و همچنین جنس لباس برای رنگ کردن اهمیت بالایی دارد، پیشنهاد می کنیم لباس هایی را که خیلی دوست دارید، برای رنگرزی به خشکشویی  بسپارید. تا با استفاده از مواد مرغوب و دستگاه های به روز، رنگرزی به بهترین شکل ممکن برای شما انجام شود. خدمات رنگرزی  در خشکشویی ها به ما کمک می کند. تا بتوانیم با رنگ کردن آن لباس ها، دوباره از آنها استفاده کنیم.

هزینه رنگرزی انواع لباس در خشکشویی

انواع لباس را میتوان بااستفاده از روش های خانگی رنگ کرد. اما با توجه به اینکه این کار نیاز به مهارت و استفاده از مواد مناسب و دستگاه های مدرن دارد، پیشنهاد ما سپردن لباس های خود به خشکشویی واش تاش است. ما این اطمینان را به شما می دهیم که تمام خدمات رنگ کردن لباس با قیمت مناسب در خشکشویی واش تاش صورت می گیرد. هزینه و قیمت رنگ کردن لباس با توجه به نوع و جنس لباس ( پیراهن، شلوار، کت، مانتو، پالتو، بارانی و …) ، مواد رنگرزی، دقت و نوع خدمات انجام شده در خشکشویی واش تاش بسیار متفاوت است.

سوالات متداول رنگ کردن انواع لباس در خشکشویی واش تاش

بله. مجموعه واش تاش با دراختیار داشتن انواع رنگ های لباس قادر است که لباس های شما را به هر رنگ دلخواهی رنگرزی کند. انواع رنگ با توجه به جنس و نوع پارچه، توسط دستگاه های مخصوص به لباس ها اضافه می شود. تا کاملا وارد بافت پارچه لباس شود.

همانطور که گفته شد، هزینه رنگرزی به جنس و نوع لباس بستگی دارد. البته لازم به ذکر است که هزینه رنگ کردن در مجموعه واش تاش بسیار مقرون به صرفه خواهد بود.

معمولا فرایند رنگ کردن با توجه به تعداد البسه ممکن است کم یا زیاد باشد. حداکثر زمان تحویل در مجموعه واش تاش 7 روزه است.

بله. ما این اطمینان را به شما می دهیم که در رنگ کردن لباس ها از رنگ های مرغوب و دائمی استفاده می شود، به طوری که با گذر زمان هیچ تغییر رنگی نخواهند داشت.

درخواست رنگ کردن لباس

جهت در خواست رنگ کردن لباس خود می توانید از بخش ثبت سفارش در خواست خود را ثبت کنید. همکاران ما در مجموعه واش تاش پس از بررسی درخواست شما جهت دریافت لباس ها به مکان موردنظر مراجعه می نمایند. فرایند رنگ کردن لباس ها حداکثر تا 7 روز انجام می شود و پس از آن لباس با بالاترین کیفیت درب منزل به شما تحویل داده خواهد شد.

برگشت به بالا

10 % تخفیف برای اولین سفارش مشتریان جدید بر روی کل فاکتور لحاظ میگردد

×
واتساپ
پشتیبانی در واتساپ