10 % تخفیف برای اولین سفارش مشتریان جدید بر روی کل فاکتور لحاظ میگردد

رفتن به محتوای اصلی
به خشکشویی واش تاش خوش آمدید
خشکشویی ملحفه

خشکشویی ملحفه، هر شب ما برای خواب با پتو، بالشت و ملحفه سر و کار داریم، روی آنها می خوابیم، استراحت می‌کنیم، عرق می کنیم، و صبح روی آنها بیدار می‌شویم. ما هر روز به صورت روتین با موارد بالا که رختخواب نامیده می‌شود سر و کار داریم.هر روز که از رختخواب استفاده می‌کنیم آن را کمی کثیف تر می‌کنیم، پس رعایت شستنشو ملحفه، و روتختی برای داشتن خوابی سرشار از آرامش الزامی است.

شستشوی ملحفه در واش تاش 

 واش تاش با داشتن مهارت کامل در امر، شستشوی ملحفه، لکه بری تخصصی، آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز می باشد. یکی از خدمات تخصصی خشکشویی شستشوی ملحفه در اندازه و سایزهای مختلف است. این مجموعه با استفاده از دستگاه های هوشمند و پرقدرت، تمامی ملحفه را به صورت انبوه و با استفاده از مواد شوینده مخصوص  شستشو می دهند. خشکشویی  با انجام خدمات خود خیال شما را بایت هر گونه لکه و کثیفی در شستن ملحفه  از بین می برد. 

علت و اهمیت شستن لحاف و کالای خواب

زمان شستشوی لحاف معمولا به صورت فصلی است. چرا که به دلیل جنس و ضخامتی که دارند دیر تر کثیف می‌شوند. لحاف به دلیل حجم بزرگی که دارند در ماشین لباسشویی شسته نمی‌شوند. همه ی ما با علل و اهمیت شستن کالای خواب آشنا هستیم، اگر بتوانید کالای خواب خود ملحفه  را زیر میکروسکوپ قرار دهید، از آن چه می‌بینید متعجب می شوید، تقریبا در هر کالای خوابی غباراتی از موجودات ریز میکروسکوپی وجود دارد. که از سلول های مرده پوست تغذیه می کنند. و تنها راه حل کنترل این موجودات شستشوی منظم کالاهای خوابتان می باشد. برای جلوگیری از چرک مردگی و زرد شدن ملحفه سفید، باید هفته‌ای یک بار آن را بشویید. در صورتی که زمان کافی برای این کار ندارید، آن را دو هفته یک بار بشویید. یا به یک خشکشویی قابل اعتماد مراجعه کنید.

انجام خدمات خشکشویی با بهترین قیمت در اسرع وقت

انواع خدمات خشکشویی ملحفه

 رو بالشتی و روتختی

روتختی  و و رو بالشتی ها، مکانی مناسب برای رشد قارچ ها و باکتری ها هستند، که بسیار برای سلامت پوست انسان ضرر دارند. بالشت و رو بالشتی بیشتر از قسمت از رختخواب در معرض آلودگی و کثیفی قرار می‌گیرد. علاوه بر موارد عرق کردن، ممکن است بالشت و رو بالشتی، با بزاق دهان نیز آلوده شود. چون کثیف شدن بالشت و رو بالشتی توسط بزاق دهن یک چیز رایج است و ممکن هر چند وقت یکبار اتفاق بی‌افتد. به همین منظور برای رعایت بهداشت و تمیز نگه داشتن محیط اطرافمان هنگام خواب بهتر است که بالشت و رو بالشتی را زود به زود شستشو دهیم. رو بالشتی را به راحتی در ماشین لباسشویی می‌توانید شستشو دهید اما برای شستشوی بالشت بهتر است از خشکشویی بالشت و روبالشتی استفاده کنید.

در شستشوی  رو بالشی و روتختی با توجه به حساسیت پارچه به صورت جدا و تکی در دستگاه های ماشین لباسشویی ریخته شده و توسط مواد خاص شستشو داده می شود. سپس بر روی تمامی پارچه ها، اتو و بخاشویی انجام می شود. خشکشویی  با استفاده از علم مخصوص شستشو و مواد مناسب می‌تواند خدمات شستشوی روتختی و رو بالشتی های  شما را به بهترین و تخصصی ترین شکل انجام دهد.

در صورتی که تمایل به شستشوی ملحفه در خشکشویی را دارید. می توانید  به واش تاش مراجعه کنید. این خشکشویی مکانیزه تمام اتوماتیک مجهز به آخرین تجهیزات و دستگاه های ضدعفونی کننده و آنتی باکتریال می باشد که آبشویی و بخارشویی انواع منسوجات و کالای های خواب را با بالاترین کیفیت انجام می دهد.

 لحاف و ملحفه

شستشوی ملحفه و لحاف به دلیل حجم بزرگی که دارند در ماشین لباسشویی شسته نمی‌شوند. اگر لحاف‌های شما از نوع پنبه‌ای است، برای داشتن خیالی آسوده در مورد آسیب ندیدن رنگ و بافت لحاف‌ها به خصوص لحاف‌هایی که از جنس مخمل یا ابریشم هستند، شستن  آن‌ها را به خشکشویی ‌بسپارید. لحاف و ملحفه از حساسیت بالایی در شستشو برخوردار هستند، خصوصا ملحفه سفید که بسیار لطیف است. برای حفظ لطافت انواع لحاف از ماده لطیف کننده با رایحه خاص استفاده می شود. و درآخر توسط دستگاه اتوبخار اتوکشی و صاف می شوند. خشکشویی اینترتی یک روش ساده برای شستشوی ملحفه سفید است که کیفیت ملحفه شما حفظ خواهد شد.

قیمت خشکشویی ملحفه 

 نرخ شستشوی ملحفه با توجه به سایز و نوع آن  است یا نوع روتختی، نوع لحاف متنوع است. علاوه بر این، تعداد ملحفه نیز در هزینه شستشوی تاثیر دارد. شما عزیزان برای درخواست خدمات خشکشویی در بخش ثبت سفارش می توانید تعداد را انتخاب کرده و قیمت نهایی را مشاهده کرد و سپس درخواست خود را ثبت نمایید. یا با کارشناسان ما تماس بگیرید.

برگشت به بالا

10 % تخفیف برای اولین سفارش مشتریان جدید بر روی کل فاکتور لحاظ میگردد

×
واتساپ
پشتیبانی در واتساپ