10 % تخفیف برای اولین سفارش مشتریان جدید بر روی کل فاکتور لحاظ میگردد

رفتن به محتوای اصلی
به خشکشویی واش تاش خوش آمدید
خشکشویی کت و شلوار

خشکشویی کت و شلوار

خشکشویی کت و شلوار یکی از دغدغه های همه مردان است زیرا که حفظ کیفیت و اتوی کت و شلوار بسیار مهم است. از آنجا که الیاف کت و شلوار بسیار حساس است و اتو کشیدن آن بعد از شستن عملا امکان پذیر نیست، بنابراین فکر اینکه بخواهید این لباس را در لباسشویی منزل با آب شسته و سپس آن را مانند پیراهن اتو بکشید، به کل از سر خود بیرون کنید. و حتما به یک مرکز خشکشویی معتبر مراجعه نمایید.

همانطور که بسیاری از شما عزیزان می دانید، خشک کردن و اتوکردن کت و شلوار ها از اهمیت بالایی برخوردار است. یک اشتباه کوچک در نوع اتو کت و شلوار می تواند، باعث وداع شما با کت و شلوارتان شود. تمامی لباس ها درخشکشویی طی چند مرحله مورد شستشو با استفاده از بهترین مواد شوینده قرار می گیرند. و هیچ لکه ای باقی نمی ماند. اگر به کت و شلوارهای خود اهمیت می دهید. و به دنبال آراستگی بیشتری هستید، فقط کافیست که از خدمات ویژه مراکز شستشوی لباس بهره گیرید.

چرا شستشوی کت و شلوار را به خشکشویی بسپاریم؟

در مجموع کت وشلوار جزو آن دسته از لباس هایی است که در مراسم های رسمی و یا محل کار بیشتر مورد استفاده قرار میگ یرد. از همین رو شاید برخی افراد به دلیل استفاده زیاد از آن و اجبار به شستشوی این لباس، ترجیح دهند که آن را در خانه بشویند. شاید برای این کار توجیه اقتصادی داشته باشند اما توجه به چند نکته حایز اهمیت است. یکی اینکه شستشوی کت و شلوار در خانه علاوه بر کاهش کیفیت، ممکن است به لباس آسیب وارد کند. این امر سبب کاهش عمر و افراد را مجبور به خرید یک دست کت و شلوار دیگر می کند. که همین امر سبب افزایش هزینه ها می شود. اما اگر از یک خشکشویی برای این کار بهره ببرید، علاوه بر زیبایی ظاهر، عمر لباس شما نیز افزایش پیدا خواهد کرد.

شستشو و نگهداری کت و شلوار

شستشو و تمیز کردن کت و شلوار، از جمله مهم ترین کارها برای نگهداری این لباس می باشد. که باید در یک خشکشویی معتبر انجام شود. چرا که الیاف آن حساس و آسیب پذیر است و در صورت استفاده و شستشو مداوم بافت آن آسیب می بیند. امروزه شستشو به یکی از دغدغه اصلی و مهم بسیاری از مردم تبدیل شده است. این کار از جمله موارد سختی بوده که برای آن نکات خاصی باید در نظر گرفت. پیشنهادی که می شود این است که شستن کت و شلوار را به هیچ وجه در منزل انجام نداده و آن را به مراکز شستشو بسپارید. چون امکان هر گونه آسیب رسیدن به لباس را کاهش می دهد. و سبب ماندگاری بیشتر لباس شما می گردد.
از جمله نکات مهم دیگر در نگهداری کت و شلوار می توان از عدم استفاده از اجسام سنگین در جیب آن اشاره کرد. همچنینی یکی از موارد مهمی که در نگهداری آن بسیار مهم می باشد، نحوه صحیح تا کردن آن است. که در صورت عدم رعایت آن، می تواند در بافت آن آسیب ایجاد کند.

قیمت مناسب 

یکی از اصلی ترین دلایل سپردن کت و شلوارها به خشکشویی و عدم شستشو در خانه، قیمت پایین شستشو و اتو کت و شلوار ها می باشد؛ به همین منظور افراد بسیاری با توجه به قیمت مناسب، این خدمات را انتخاب می کنند. در خشکشویی واش تاش می توانید با مناسب ترین قیمت از خدمات ویژه اتوشویی و خشکشویی کت و شلوار ما استفاده نمایید و در وقت و هزینه خود صرفه جویی نمایید. و از انواع خدمات این مجموعه بهره مند شوید.

کیفیت بالای خدمات خشکشویی

دلیل دومی که افراد را وادار به انتخاب خدمات مراکز شستشو می نماید، کیفیت بالای شستن کت و شلوار نسبت به شستشوی معمولی خانگی می باشد. زمانی که لکه ای بر روی کت و شلوار شما می افتد، شما ممکن است آن را با هر روشی که می دانید پاک نمایید، اما باید گفت در بسیاری از موارد لکه ها پاک نمی شود. اینجاست که بهترین گزینه انتخاب خدمات خشکشویی (Laundry) می باشد. که با استفاده از تجهیزات مدرن و مواد شوینده مناسب خیال شما از بابت شستشوی تمیز کت و شلوار آسوده خاطر می نماییم.

همچنین روش های شستن لباس نیز بسیار با اهمیت است. چرا که در خانه اولین گزینه شستشو با آب می باشد. این کار آسیب های متعددی را به بافت لباس وارد می کند. همچنین می تواند باعث رنگ پریدگی و تغییر در سایر لباس شود. اما استفاده از بهترین روش ها و البته ابزار در خشکشویی ها مانع از به وجود آمدن این مشکلات می شود. و با بهترین کیفیت این کار انجام می شود.

اتوکشی حرفه ای 

بسیاری از افراد حساسیت بالایی در پوشیدن کت و شلوار های خود دارند؛ اگر حساس هم نیستید، زیبایی شلوار و کت پارچه ای  به اتو دقیق آن می باشد. در اتو کت و شلوار باید به خط های اتو و زاویه ها دقت داشت در غیر این صورت لباس روی بدن خوب نمی ایستد. اگر به دنبال این هستید  لباس های شما خوب اتو شود، و مانند روز اول شکل و ظاهر خود را داشته باشد. فقط کافی است، با ما تماس حاصل فرمایید. تا ما با اتوکشی حرفه ای و در کوتاه ترین زمان، شلوار و کت های شما خوش پوشان را تحویل دهیم. این مجموعه با استفاده از بهترین ماشین ها و ابزار اقدام به این کار می کند. به همین دلیل کیفیت نهایی البسه های تحویلی بسیار مطلوب می باشد. 

افزایش عمر کت و شلوار

همان طور که اشاره کردیم استفاده از روش های سنتی و آبشویی سبب کاهش عمر کت و شلوار شما می شود. و امکان ایجاد آسیب به ساختار و بافت لباس را افزایش داده و حتی می تواند کثیفی و لکه را نیز در سطح لباس تشدید و پخش کند. اما در روشه های خشکشویی با استفاده از بهترین روش ها سبب حفظ ساختار و کیفیت لباس شما می شود. و با اتوکشی حرفه ای طول عمر و میزان استفاده شما از این لباس را افزایش می دهد. پس حتما برای این کار از خدمات خشکشویی کت و شلوار این مجموعه استفاده نمایید. 

انجام خدمات خشکشویی با بهترین قیمت در اسرع وقت

نکات مهم برای استفاده از خدمات خشکشویی

شاید شما قبلا ازخدمات خشکشویی استفاده کرده اید، و یا به دنبال استفاده از این خدمات هستید. اگر اطمینان پیدا کرده اید که بهترین روش برای شستشوی کت و شلوار، استفاده از خدمات خشکشویی است. بهتر است عجله کنید و لباس های خود را که از شکل و شمایل افتاده است ، در اختیار ما بگذارید تا ما تمامی لکه ها را از لباستان پاک نماییم. 

در این مجموعه با توجه به استفاده از ابزار نوین، از بهترین روش ها نیز برای این کار استفاده می شود. جداسازی لباس ها بر اساس رنگ، همچنین استفاده از تعداد مشخصی از لباس ها برای شستن. همچنین نکته بسیار مهم رعایت موارد بهداشتی در این کار است. باتوجه به وجود ویروس کرونا تمامی مواردی بهداشتی در شستشوی لباس ها با وسواس و توجه ویژه ای انجام می گیرد. تا خیالتان از این بابت نیز آسوده باشد.

تخصص خشکشویی

اولین نکته ای که باید در انتخاب بهترین خشکشویی برای شستشو و اتوکشی لباس های خود به ویژه کت و شلوار ها مد نظر قرار داد تجربه و تخصص مجموعه می باشد. واش تاش با سابقه 16 ساله خود در زمینه شستشو و اتو شلوار، خیال شما را بابت شستشو و اتوکشی حرفه ای راحت می نماید. این مجموعه به واسطه این تجربه، در تلاش است تا بهترین خدمات را ارائه نماید. به همین دلیل با استفاده از آخرین و بهترین روش ها اقدام به ارائه خدمات می کند. که خوشبختانه با رضایت حداکثری مشتریان نیز همراه بوده است. همچنین اهمیت کیفیت و تنوع خدمات یکی دیگر از ویژگی های این مجموعه است. به شکلی که می توان گفت هرآنچه که نیاز به شستشو دارد، این مجموعه با بهترین کیفیت قادر به شستشوی آن است.

ارائه خدمات آنلاین

در گذشته خدمات خشکشویی محدود به مغازه های شستشو لباس می شد، اما امروزه با شکل گیری اینترنت، این بستر مهیا شده است که مردم در وقت خود صرفه جویی نمایند. و به صورت آنلاین از این خدمات استفاده نمایند. به جرات می توان گفت که بهترین راهکار برای استفاده از خدمات شستشوی کت و شلوار بصورت حرفه ای، مراجعه به خشکشویی است. ویژگی های منحصر به فرد خشکشویی آنلاین واش تاش به شما کمک می کند. تا شما دیگر نگران هیچ لکه ا ی و اتو کشی حرفه ای نباشید. و آماده شرکت در جشن ها و مراسمات باشید. با خدمات این مجموعه لباس را درب منزل خود تحویل می دهد و بعد از شستشوی با بهترین کیفیت آن را درب منزل تحویل می گیرید. تا با آرامش خاطر و بدون هیچ دغدغه و نگرانی بابت خستگی یا ندشاتن وقت، از این خدمات استفاده کنید.

کیفیت بالا و تحویل به موقع

دیگر نکته مهم در استفاده از مراکز شستشو، ارائه خدمات با کیفیت است. این مجموعه با ارائه خدمات اینترنتی باعث صرفه جویی در وقت و رفاه بیشتر مشتریان خود شده است. همچنین همان طور که اشاره کردیم، وجود دستگاه های بروز و پیشرفته، افراد متخصص و تنوع روش های شسشتو باعث شده تا کیفیتی بینظیر را ارائه نماید. همچنین با توجه به ارائه خدمات آنلاین، در مدت زمانی مناسب لباس ها درب منزل شما تحویل و پس از شستشو و در زمان مناسب به شما تحویل داده می شود. اگر مجلسی پیش روی شما است یا نیاز فوری به خشکشویی کت و شلوار پیدا کردید، حتما واش تاش ایده آل ترین گزینه می باشد.

خدمات خشکشویی کت و شلوار در واش تاش

تیم واش تاش یکی از قدیمی ترین مجموعه ها در حوزه شستشو لباس در ایران می باشد. خدمات کامل این مجموعه و استفاده از بهترین مواد شوینده موجب شده است که بسیاری از افراد با انتخاب واش تاش دیگر نگران اتو و شستشو لباس های خود نباشند. اگر به آراستگی خود و بافت لباس های خود اهمیت می دهید، و به دنبال استفاده از بهترین خدمات  خشکشویی لباس در ایران هستید. فرصت را از دست ندهید و لباس های خود را جهت شستشو و اتوکشی حرفه ای در اختیار تیم ما بگذارید.  تا تجربه استفاده از خدمات اینترنتی را به بهترین شکل تجربه نمایید.

شما عزیزان می توانید جهت هرگونه پرسش و اطلاع از قیمت های شستشو و اتو لباس با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید. ما پذیرای صدای گرم شما هستیم.

برگشت به بالا

10 % تخفیف برای اولین سفارش مشتریان جدید بر روی کل فاکتور لحاظ میگردد

×
واتساپ
پشتیبانی در واتساپ