رفتن به محتوای اصلی
10 درصد تخفیف برای تمامی سفارشات
خشکشویی لباس عروس

خشکشویی لباس عروس، به دلیل زیورآلاتی که روی آن کار شده و جنس ظریفی که دارد، بسیار حساس و آسیب پذیر است. بنابراین فکر اینکه با ماشین لباسشویی منزل حتی بهترین نوع آن، شستشو را انجام دهید، از سر بیرون کنید. تمیز کردن لباس عروس از جمله مواردی است که باید به صورت تخصصی و با استفاده از شوینده ها و حلال های صحیح انجام شود. در این مطالب واش تاش می تواند تضمینی برای حفظ کیفیت در شستن لباس عروس باشد. و نکاتی را در مورد شستن  ارائه می دهد. تا لباس شما آسیب نبیند.

شستن  لباس عروس خود را به هر کسی نسپارید!

 تمیز کردن لباس عروس از جمله مهم ترین کارها برای نگهداری این لباس می باشد. که باید در یک خشکشویی معتبر انجام شود. امروزه شستشو به یکی از دغدغه اصلی و مهم بسیاری از مردم تبدیل شده است. از جمله موارد سختی بوده که برای آن نکات خاصی باید در نظر گرفت. پیشنهادی می شود که شستن لباس عروس را به هیچ وجه در منزل انجام نداده و آن را به مراکز شستشو البسه ها بسپارید. چون امکان هر گونه آسیب رسیدن به لباس را کاهش می دهد.

اغلب افراد بر این تصورند که در خشکشویی فقط شستشو لباس انجام می شود. اما علاوه بر شستن، خدمات حرفه ای نیز برای شما ارائه می دهند. در ادامه کلیه خدماتی که جهت شستن لباس عروس انجام می شود برای شما خواهیم گفت:

  • اتوکشی لباس با استفاده از اتو بخار های حرفه ای
  • شستن کلیه لباس های عروس ها نگین دوزی شده، منجوق دوزی شده  بدون هیچ آسیبی
  • لکه بری لباس عروس به صورت حرفه ای
  • شستن لباس به روش سفید شویی
  • تعمیرات لباس عروس مانند تعمیر زیپ های خراب لباس

قیمت شستشوی لباس نامزدی یا عروسی  

قیمت خشکشویی در واش تاش بسته به نوع لباس متغیر است. تلاش ما در این است تا بتوانیم با هزینه ای مناسب خدمات عالی انجام دهیم. شما می توانید سایر تعرفه ها را در صفحه هزینه خشکشویی ببینید. همانطور که اشاره شد، لباس عروس انواع مختلفی دارد و نیز بسته به نوع لباس و همچنین کیفیت و دقت خدمات انجام شده در مراکز شستشوها متفاوت است. چرا که از جمله عوامل تاثیرگذار در قیمت آن ها، می توان به جنس پارچه، نوع آن، میزان اتوکشی و… اشاره کرد.

اتو لباس

اتوی لباس عروس از دیگر موارد مهم در هنگام شستن لباس است که خشکشویی باید آن را رعایت کنند. پس از شستن لباس عروس توسط دستگاه های مخصوص باید آن را اتو زد. به دلیل اینکه لباس بعد از شستن چروک شده و باید برای مرحله آخر اتو داده شود، باید این نکته را در نظر گرفت. برای اتو لباس عروس باید مراقبت های لازم به عمل آورده شده و مانع از سوختن آن شد. اگر خشکشویی مورد نظر در اتو کردن لباس عروس کم کاری کند، خسارات جبران ناپذیری را برای شما به همراه خواهد داشت. چرا که با توجه به رنگ روشن اغلب لباس ها، کوچکترین لکه یا رنگ پریدگی بر روی آن نمایان می شود. از همین رو لباس خود را به مراکز معتبر و با سابقه بسپارید. تا خیالتان از بابت کیفیت کار راحت باشد.

 نکاتی که باید درباره شستن لباس عروس بدانید!

اگرچه سپردن لباس عروس به خشکشویی اقتصادی و مقرون به صرفه است و زحمت شما را کم می کند اما توجه به برخی نکات در این خصوص الزامی است. 

انجام خدمات خشکشویی با بهترین قیمت در اسرع وقت

به جزئیات لباس خود دقت کنید

اغلب لباس های عروس دارای تزئینات و جزئیاتی هستند که باعث زیبا جلوه کردن آن ها می شود. سنگ های با ارزش و گران قیمت، مروارید دوزی ها و موارد این چنینی در قسمت های مختلف لباس عروس به کار رفته اند. برخی از تزئینات گرانبها هستند، و باید در حفظ آن ها دقت داشته باشید.

از طرفی خراب شدن تزئینات لباس زیبایی آن را کاهش می دهد. بنابراین در هنگام سپردن لباس عروس به خشکشویی تمام جزئیات را در نظر داشته باشید. و مواردی که ممکن است از چشم پرسنل مراکز دور بماند را به آن ها گوشزد کنید.

برخی از موارد تزئینی به لباس دوخته می شوند و برخی دیگر با چسب های شیمیایی به لباس متصل شده اند. مواد به کاررفته در خشکشویی ها، گرما و سرعت بالا ممکن است باعث شل شدن دوخت ها و بازشدن چسب ها شود. البته آنها به این مسائل توجه دارند و تمام موارد را قبل از کار و پس از آن بررسی می کنند و خطاهای رخ داده احتمالی را جبران می کنند. بنابراین نگران لباس عروس خود نباشید.

لباس عروس شما چند ساله است؟

سن لباس در شستشو بسیار با اهمیت است. خشکشویی ها از تجهیزات مدرن و پیشرفته ای برخوردار هستند، که توانایی شستن انواع مختلفی از لباس ها را در اختیار قرار می دهد. در ابتدا جنس پارچه، میزان ظرافت کار و سن لباس عروس تعیین می شود. و در دسته بندی مخصوصی قرار می گیرد.

بر این اساس لباس عروسی که قدیمی باشد به صورت ویژه ای شسته می شود. روش متفاوت شستشو سبب می شود، که بافت و الیاف پارچه آسیب نبیند. و به صورت همزمان هر دو معیار را در نظر می گیرند. و شستن آن با کیفیت به بهترین نحو انجام می شود در حالی که هیچ صدمه ای به بافت لباس وارد نمی شود. این موارد علاوه بر نحوه شستشو، شامل استفاده از نوع شوینده و روش اتوکشی نیز می شود. تا از آسیب به بافت آن جلوگیری شوده و با بهترین کیفیت این کار انجام شود.

آیا جنس پارچه لباس عروس مهم است؟

برخی از لباس های عروس از جنس ابریشم و مواد با ارزشی هستند که باید در شرایط ویژه ای شسته شوند. همچنین برخی جنس های ویژه همچون ساتن، ریون و ژپون نیز اگر به صورت عادی و در ماشین های لباسشویی و مواد شوینده معمولی شسته شوند، خراب می شوند. بنابراین باید جنس لباس عروس خود را تشخیص دهید. خشکشویی ها به جنس و نوع پارچه لباس عروس اهمیت می دهند. و از دستگاه و مواد شوینده خاصی جهت شستن آن ها استفاده می کنند. هرچه مراکز شستشو لباس مجهزتر و مدرن تر باشد، فرآیند شستن  آسان تر انجام می شود. و بافت و الیاف پارچه به خوبی حفظ می شود. به عنوان مثال لباس عروسی که از جنس پلی استر دوخته می شود، حتماً باید با دور پایین ماشین شسته شود.

لکه بری لباس عروس در خشکشویی با مواد درجه 1

توجه داشته باشید که به محض مشاهده هرگونه لکه روی لباس عروس آن را در اسرع وقت برطرف کنید. هرچه لکه ها روی لباس باقی بمانند، شستن آن ها سخت تر می شود. هر نوع لکه ای نیاز به لکه برهای متفاوتی دارد. بنابراین در لباس های عروسی که دچار لکه شده اند با توجه به جنس پارچه از لکه برهای ملایمی استفاده کنید. و از حلال های مناسبی جهت پاکسازی کامل آن ها استفاده می شود. در نتیجه نگران این مسئله نباشید!

واش تاش در کم ترین زمان ممکن با خشکشویی عالی با استفاده از مواد شوینده مرغوب و درجه یک لباس های شما را شستشو می دهد. تمامی البسه پس از اتوکشی دقیق، داخل نایلون مخصوص، درب منزل به شما تحویل داده می شود. جهت ثبت درخواست به قسمت ثبت سفارش مراجعه نمایید و در صورت داشتن هرگونه سوال با ما تماس حاصل فرمایید. هزینه های مربوطه  به شستن لباس عروس را می توانید از قسمت تعرفه ها از مبلغ 100000 الی 250000  مشاهده نمایید.

سوالات متداول

معمولا شستن لباس عروس بین ۳ تا ۵ روز کاری بسته به نوع لباس متغییر می باشد .

هزینه شستن بسته به مقدار و نوع کثیفی و همچنین میزان کارشدگی روی لباس بستگی دارد .

برگشت به بالا