رفتن به محتوای اصلی
10 درصد تخفیف برای تمامی سفارشات
خشکشویی پتو و ملحفه

خشکشویی پتو

خشکشویی پتو، نیازی است که در بسیاری از موارد کمتر به آن توجه شده است. امروزه کمتر کسی را می توان یافت که از پتو برای خواب خود استفاده نکند و به همین دلیل خدمات شستشوی پتو نیازی مهم شده است. استفاده از خدمات خشکشویی انواع  پتو می تواند بسیاری از مشکلات مردم را برای شستشوی آن از بین ببرد. پتو با وزنی بسیار بالا و حجم زیاد، در منزل قابلیت شستشو را ندارد و لذا با یک خشکشویی معتبر  می توان آن را تمیز نمود. واش تاش بهترین خدمات را برای شستشوی انواع و ملحفه برای شما به همراه دارد.

خشکشویی پتوی پشمی

به طور کلی، بهتر است که پتوهای پشمی را به خشکشویی بسپارید. پتوی پشمی معمولاً یک لایه محافظ نرم و ضد آب از جنس لانولین یا چربی پشم دارد. شستن پتو در خانه باعث تضعیف این لایه محافظ می‌شود و این تاثیر دائمی خواهد بود. همچنین در صورت شستشوی عادی پتوی پشمی، امکان آب رفتن و سفت شدن پتو هم وجود دارد.

خشکشویی، آبشویی، بخارشویی 

همانطوری که بیان کردیم خشکشویی یکی از بهترین روش هایی است. که بسیاری از افراد می توانند از این روش شستشو برای شسته شدن پتو های خود استفاده کنند. از آنجایی که هر فردی با پتو می خوابد امکان دارد ترشحات بدن او وارد پتو شود، و بعد از مدتی آن پتو منبع میکروب ها و آلودگی ها شود. به همین دلیل باید به شستشوی آن اهمیت بسیاری دهید. 

از آنجایی که شستشوی پتو کار بسیار سختی است، شما خودتان به تنهایی نمی توانید آن را بشویید. و به همین دلیل بهتر است پتوهای خود را به خشکشویی هایی که در این زمینه تخصص دارند بسپارید .تا آنها به بهترین روش ممکن پتوهای شما را بشویند.

آبشویی برای پتو ها بسیار ضرر دارد و موجب می شود پشم آنها شکل بدی به خود بگیرد، به همین دلیل در خشکشویی ها برای شستن پتو از روش بخارشویی استفاده می کنند. و پتوهای شما را بسیار تمیز و پاکیزه تحویل تان می دهند.

قیمت خشکشویی پتو

قیمت خشکشویی انواع پتو در واش تاش  بسته به سایز آن (یک نفره یا دونفره) متغیر است. تلاش ما در خشکشویی واش تاش این است تا بتوانیم با قیمت مناسب خدمات عالی انجام دهیم. شما می توانید قیمت شستشوی پتو را در صفحه قیمت خشکشویی ببینید.

انجام خدمات خشکشویی با بهترین قیمت در اسرع وقت

آیا شستن پتو در لباسشویی منزل امکان پذیر است ؟

شستشوی پتو در ماشین لباسشویی های خانه هم به سختی انجام می شود. و امکان دارد بعد ازشستشو پتو، پشم آنها خراب شده باشد، به همین دلیل اگر برایتان اهمیت دارد که پتوهایتان خراب نشود، بهتر است آنها را به هیچ وجه درون ماشین لباسشویی های خانگی نیندازید. بر این اساس شما باید به دنبال بهترین خشکشویی در شهر خود باشید تا پتوهای خود را به آن بسپارید تا بسیار تمیز و پاکیزه شوند.

خدمات خشکشویی پتو

از آنجایی که پتو به صورت مستقیم با پوست بدن در ارتباط می باشد. باید به پاکیزگی آن اهمیت بسیاری دهید. و مواد شوینده خاصی را برای شستشوی آنها به کار ببرید.بدون شک شما به خوبی نمی توانید پتوهای خود را بشویید. و برای شستشوی آنها هم محلول و مایع های خاصی ندارید، به همین دلیل بهتر است آنها را به بهترین خشکشویی بسپارید. تا آنها با بهترین روش های شستشوی و همچنین عالی ترین مواد و مایع های شستشوی پتو، پتوهای شما را بشویند. و به صورت تمیز و پاکیزه تحویل تان دهند.از آنجایی که الیاف هایی که در پتوها به کار رفته است بسیار متنوع می باشد. و هر یک از پتوها الیاف خاصی دارد، بنابراین برای شستشوی هر یک از پتوها از مواد خاصی استفاده می کند. تا به بافت و الیاف آن ضربه ای وارد نشود. شما می توانید برای استفاده از این خدمات با ما تماس بگیرید.

برگشت به بالا