10 % تخفیف برای اولین سفارش مشتریان جدید بر روی کل فاکتور لحاظ میگردد

رفتن به محتوای اصلی
به خشکشویی واش تاش خوش آمدید
خشکشویی پتو و ملحفه

خشکشویی پتو

خشکشویی پتو ، یکی از الزاماتی است که افراد با آن سرو کار دارند. امروزه کمتر کسی را می توان یافت که از پتو برای خواب خود استفاده نکند و به همین دلیل خدمات شستشوی پتو نیازی مهم شده است. استفاده از خدمات مراکز شسشتو می تواند بسیاری از مشکلات حین شستشو پتو را از بین ببرد. پتو با وزنی بسیار بالا و حجم زیاد، در منزل قابلیت شستشو را ندارد و لذا با یک خشکشویی معتبر می توان آن را تمیز نمود. واش تاش بهترین خدمات را برای شستشوی انواع پتو به شما ارائه می دهد. تا با حفظ کیفیت آن، به بهترین شکل شسته شود.

شستشوی پتو پشمی

پتوی پشمی معمولاً یک لایه محافظ نرم و ضد آب از جنس لانولین یا چربی پشم دارد. شستن پتو در خانه باعث تضعیف این لایه محافظ می‌شود و این تاثیر دائمی خواهد بود. همچنین در صورت شستشوی عادی پتوی پشمی، امکان آب رفتن و سفت شدن پتو هم وجود دارد. به همین بهتر است که پتوهای پشمی را به خشکشویی بسپارید. تا با استفاده از روش مناسب و با کمک دستگاه های مناسب این کار کار شسشتو را انجام دهند. همچنین به دلیل وزن زیاد پتو پس از شستشو، شرایط حمل آن برای خشک کردن نیز کار بیسار سختی است. که البته به دلیل حجم بالا و میزان آب بالایی که به خود جذب می کند بسیار دیر خشک می شود. همچنین امکان اینکه به طور کامل خشک نشود نیز وجود دارد. در این صورت پتو بوی نامطبوعی به خود می گیرد که می تواند تا مدتی آزار دهنده نیز باشد.

خشکشویی، آبشویی، بخارشویی 

همانطوری که بیان کردیم خشکشویی پتو یکی از بهترین روش هایی است. که بسیاری از افراد می توانند از این روش شستشو برای شستن پتوهای خود استفاده کنند. از آنجایی که هر فردی با پتو می خوابد امکان دارد ترشحات بدن او وارد پتو شود، و بعد از مدتی آن پتو منبع میکروب ها و آلودگی ها شود. به همین دلیل باید به شستشوی آن اهمیت بسیاری دهید. از آنجایی که شستشوی پتو کار بسیار سختی است، شما خودتان به تنهایی نمی توانید آن را بشویید. به همین دلیل بهتر است پتوهای خود را به مراکز شستشو بسپارید.

همچنین استفاده از روش آبشویی نیز برای پتو ها بسیار ضرر دارد.  این کار موجب می شود پشم آنها شکل بدی به خود بگیرد، به همین دلیل در مراکز شستشو برای شستن پتو از روش بخارشویی استفاده می کنند. و پتوهای شما را بسیار تمیز و پاکیزه تحویل تان می دهند. همچنین استفاده از این روش مانع از ایجاد آسیب به بافت آن و کاهش کیفیت آن می شود. ضمن اینکه تمامی آلودگی ها نیز در این روش از بین می رود.

قیمت خشکشویی پتو

قیمت خشکشویی انواع پتو در واش تاش بسته به سایز آن (یک نفره یا دونفره) متغیر است. تلاش ما در خشکشویی واش تاش این است تا بتوانیم با قیمت مناسب خدمات عالی انجام دهیم. همچنین این مجموعه برای افزایش رضایت مشتریان و ارائه خدمات بهتر، به شکل آنلاین خدمات خود را نیز ارائه می دهد. تا افراد با ثبت سفارش خود از طریق وبسایت این مجموعه، پتو یا البسه خود را تحویل کارمندان مجموعه دهند. سپس پس از شسشتو کامل آن ها را با بالاترین کیفیت درب منزل تحویل بگیرند. شما می توانید درخواست خود را ثبت و یا در صورت وجود هرگونه سوال با ما تماس بگیرید.

انجام خدمات خشکشویی با بهترین قیمت در اسرع وقت

آیا شستن پتو در لباسشویی منزل امکان پذیر است ؟

شستشوی پتو در ماشین لباسشویی های خانه هم به سختی انجام می شود. و امکان دارد بعد ازشستشو پتو، پشم آنها خراب شده باشد، به همین دلیل اگر برایتان اهمیت دارد که پتوهایتان خراب نشود، بهتر است آنها را به هیچ وجه درون ماشین لباسشویی های خانگی نیندازید. بر این اساس شما باید به دنبال بهترین خشکشویی در شهر خود باشید تا پتوهای خود را به آن بسپارید تا بسیار تمیز و پاکیزه شوند.

خدمات خشکشویی پتو

از آنجایی که پتو به صورت مستقیم با پوست بدن در ارتباط می باشد. باید به پاکیزگی آن اهمیت بسیاری دهید. و مواد شوینده خاصی را برای شستشوی آنها به کار ببرید.بدون شک شما به خوبی نمی توانید پتوهای خود را بشویید. و برای شستشوی آنها هم محلول و مایع های خاصی ندارید، به همین دلیل بهتر است آنها را به بهترین خشکشویی بسپارید. تا آنها با بهترین روش های شستشوی و همچنین عالی ترین مواد و مایع های شستشوی پتو، پتوهای شما را بشویند. و به صورت تمیز و پاکیزه تحویل تان دهند.از آنجایی که الیاف هایی که در پتوها به کار رفته است بسیار متنوع می باشد. و هر یک از پتوها الیاف خاصی دارد، بنابراین برای شستشوی هر یک از پتوها از مواد خاصی استفاده می کند. تا به بافت و الیاف آن ضربه ای وارد نشود. شما می توانید برای استفاده از این خدمات با ما تماس بگیرید.

برگشت به بالا

10 % تخفیف برای اولین سفارش مشتریان جدید بر روی کل فاکتور لحاظ میگردد

×
واتساپ
پشتیبانی در واتساپ