رفتن به محتوای اصلی
10 درصد تخفیف برای تمامی سفارشات
خشکشویی لباس

خشکشویی لباس یکی از اساسی ترین  خدمات  واش تاش می باشد. این روش که امروزه بسیار پر طرفدار شده، همان‌‌طور که از نامش پیدا است فرآیند شستشوی لباس بدون آب است. ‌این مجموعه  با داشتن تجهیزات و آشنایی با انواع مواد شوینده و لکه بری  می‌توانند ‌لباس‌های شما را تمیز و و ضدعفونی کنند. لازم نیست نگران مرتب ‌سازی لباس‌ها براساس رنگ، لکه‌ها یا مقدار مواد شوینده باشید، و اطمینان حاصل کنید که تمیز و با کیفیت به شما باز می‌گردند.

مزایای خشکشویی لباس 

نحوه شستشوی لباس به گونه ای است که مزایا زیادی برای لباس شما خواهد داشت. اغلب افراد جهت شستشو لباس خود از روش های معمولی یعنی همان شستشو با آب لباس های خود را می شویند. مولکول های آب به دلیل قطبی بودن به تار و پود پارچه نفوذ کرده و در طی مدت زمان طولانی لباس های شما آسیب خواهد دید.اگر دقت کرده باشید بسیاری از لباس های شما پس از مدت زمانی شکل و رنگ اولیه خود را از دست می دهند.

شستشو به گونه ای است که از آب  استفاده نمی کنند، در نتیجه به بافت و رنگ لباس شما آسیب نخواهد رسید. شاید برایتان پیش آمده باشد که لکه های بسیار سخت بر لباس شما ایجاد شود. نحوه و با هر روش از شستشو نتوانسته اید کاملاً آنها را برطرف کنید.

عملکرد آن به گونه ای است که تمامی لکه های ایجاد شده اعم از لکه های روغنی را بدون باقی ماندن اثری از آن کاملاً از روی لباس پاک می کنند. حفظ بافت و رنگ لباس سبب می شود که شما در مدت زمان طولانی تری از لباس خود استفاده کنید. اتوکشی هایی که در مرحله آخر، توسط افراد آموزش دیده همراه با تجهیزات کاملاً حرفه ای انجام می گیرد.

شستشوی لباس با آب و صابون

  خشکشویی انواع لباس به این شکل است که، ابتدا یک نوبت شستشو لباس صورت می گیرد. در این فرآیند به کمک آب و استفاده از صابون و یک ماده قلیایی، تمامی لکه های روغنی، آلودگی ها و کثیفی ها از بین برده می شود. در نهایت نوبت به مرحله آخر می رسد، در این مرحله به جای آب از مایع دیگری به عنوان مایع حلال استفاده می شود. که البسه در آن غوطه ور و بار دیگر تمیز می شود. و تمامی مراحل با دقت بالا توسط جدید ترین دستگاه ها و با استفاده از آن صورت می گیرد تا بافت البسه آسیب نبیند.

خدمات خشکشویی انواع  لباس

شستشوی لباس مردانه

در پیراهن های مردانه مهم است که آهار لباس خصوص در قسمت های یقه و آستین ها حفظ شود. زمانی که شتسشوی پیراهن مردانه خود را به رختشویی حرفه ای می سپارید، عمر لباس خود را هم بیشتر می کنید. ما می دانیم که لباس های شما ارزشمند هستند. و برای هر کدام چه روشی بهتر جواب می دهد و همان را به کار می گیریم. یکی از تفاوت های آن پیراهن مردانه با سایر البسه در تنظیم دمای مناسب برای آن است. دمای مناسب به میزان زیادی در لکه بری ها و زدودن آلودگی ها تاثیر دارد. قسمت های زرد رنگ روی پیراهن های مردانه مانند زیر بغل یا یقه و آستین ها باید علاوه بر لکه، بوی نامناسب را از آن بگیرد. دستگاه های پیشرفته ای به جای استفاده از آب از تتراکلوراتیلن برای شستشو و تمیزی لباس ها بهره می برد.از این طریق کیفیت لباس ها  حفظ می شود. این تیم  با دستگاه های پیشرفته همیشه در پی خدمات رسانی بهتر و با‌کیفیت تر به مشتریان خود است.

 شستشوی لباس زنانه

بانوان و دختران جوان، ضمن ابراز اهیمت به زیبایی و آراستگی لباس، توجه بسیار زیادی به پاکیزگی و بهداشت آن دارند. این نکته ‌سنجی و حساسیت در رابطه با لباس‌های راحتی، لباس‌های زیر و لباس‌هایی که بی‌واسطه با پوست بدن در ارتباط است به حد نهایت می‌رسد. این تیم  با دارا بودن تجهیزات کافی و استادکاران ماهر توانایی شستشو، و اتوی انواع لباس‌های زنانه را دارد.

 شستشوی لباس بچگانه  

شستشوی لباس کودک و نوزاد بخاطر بروز حساسیت باید با رعایت پروتکل های بهداشتی صورت بگیرد. این تیم برای شستشوی لباس از شوینده های مخصوص نوزادان و کودکان استفاده می کند. که فاقد بو بوده و سریع‌تر از بافت لباس خارج شده و مانع از بروز حساسیت پوستی می‌شود.

انجام خدمات در کوتاه ترین زمان با بهترین کیفیت

 نکات مهم در خشکشویی که باید بدانید

شاید از خود بپرسید چرا باید شستشوی لباس خود را به  مراکز شستشوی لباس بسپاریم، برای پاسخ به این سوال شما باید گفت که این مجموعه  با سابقه طولانی مدت خود در امر شستشو، خیال شما را بابت هرگونه لکه و آلودگی راحت می نماید. استفاده از جدیدترین دستگاه های اتو و ماشین های لباسشویی اروپایی، لباس های شما را بدون هیچ رنگ پذیری، آب رفتن و عدم آسیب رساندن به بافت مورد شستشو قرار می دهد. نیرو های متخصص ما  شستشو لباس را برای شما عزیزان آسان تر از گذشته می نمایند.

ثبت سفارش در واش تاش 

اگر به دنبال این هستید تا شستشوی لباس های خود را به مجموعه متخصص بسپارید، می توانید لباس های خود را در اختیار ما قرار دهید. تا ما در کوتاه ترین زمان لباس های شما را با استفاده از شوینده های درجه یک مورد شستشو قرار دهیم. و پس از اتو کردن لباس ها، آن ها را برای شما ارسال نماییم. برای ثبت سفارش همین حالا با ما تماس حاصل فرمایید.

برگشت به بالا