رفتن به محتوای اصلی
10 درصد تخفیف برای تمامی سفارشات
خشکشویی پرده

خشکشویی پرده


خشکشویی پرده یکی از خدمات تخصصی مجموعه واش تاش است که با استفاده از دستگاه های هوشمند و مدرن صورت می گیرد. انواع خدمات شامل شستشو، خشکشویی، اتو، شستشوی انواع پرده پارچه‌ای، توری، حریر، مخمل، انواع پرده زبرا و.. است. تمامی خدمات توسط افراد با دقت بالا صورت می گیرد، تا هیچگونه آسیبی به پرده و فرم و حالت آن وارد نشود. معمولا شستشوی انواع پرده، با استفاده از دستگاه های ماشین لباسشویی صورت می گیرد؛ اما در شستشوی بعضی از پرده های خاص مانند زبرا، کرکره ای و… از دستگاه های خاص بخارشور استفاده می شود.

خدمات خشکشویی پرده

  • پرده پارچه‌ای، توری، حریر، مخمل

در شستشوی این نوع پرده از ماشین لباسشویی ماکنیزه و هوشمند استفاده می شود. پودر شستشو با توجه به نوع پارچه در دستگاه ریخته می شود. چرا که این کار مانع از آسیب رسیدن به بافت پارچه می شود. چا که عدم رعایت این نکات و شستشوی سنتی آن وجب آسیب رسیدن به پرده، و حتی موجب پارگی آن نیز می شود. پرده ها پس از شستشوی کامل به خوبی خشک می شوند. سپس آن ها توسط دستگاه بخار اتو می شوند.

  • پرده زبرا، لوردراپه، کرکره‌ای و شید

شستشوی این مدل پرده بسیار تخصصی بوده و توسط دستگاه های خاص انجام می شود. شستشو این نوع پرده با کمک حرارت و بخار انجام می شود. همچنین برای شستشوی آن از مایع مخصوص این نوع پرده استفاده می شود. تا به بافت آن آسیب نرسد و مانع از پارگی آن شود. پس شستشوی آن با این روش، پرده بدون هیچ تغییر حالتی در جای مناسب خشک می شود.

  • انواع پرده‌های ضخیم و نازک

در شستشوی پرده های نازک و ضخیم، با توجه به لطافت و زبری پارچه مایع مخصوص در دستگاه ریخته می شود. چرا که با توجه به تنوع پارچه ها و ضخامت پارچه آن ها شستشو انجام می شود. و به هیچ عنوان انواع پرده ها با ضخامت های متفاوت یکجا شسته نمی شوند. چرا که هر کدام از آن ها روش و مایع شستشوی مخصوص به خود را دارند. تا با مانع از آسیب به ساختار آن ها شود و پرده مرغوبیت خود را از دست ندهد. پس از شستشو و خشک شدن پرده ها، آن ها را با کمک دستگاه اتو بخار اتو می شوند.

  • زیر پرده، والان و متعلقات پرده

در کنار شستشوی انواع پرده، تمامی متعلقات، منگوله و آویز های آن بصورت جداگانه شستشو می شوند. در شستشوی این وسایل توسط مجموعه واش تاش دقت لازم انجام می شود که هیچگونه تغییر و آسیبی به آن ها وارد نشود. چرا که هرگونه تغییر در آن ها باعث از کارافتادگی آن ها می شود. به همین دلیل این کار یک کار تخصصی است. و بهتر است که حتما توسط متخصصان این کار و با استفاده از ماشین آلات و شوینده های مناسب انجام شود. تا از ایجاد هرگونه آسیب و خسارت مالی جلوگیری شود. همچنین پرده ها همانند روز اول با بهترین کیفیت شسته شوند.

انجام خدمات شستشو انواع پرده در کوتاه ترین زمان

چرا شستشوی پرده خود را به واش تاش بسپاریم؟

قبل اقدام برای شستشو پرده، ممکن است با سوالات زیادی رو به رو ‌شوید مثل:

  • یک خشکشویی مطمئن از کجا پیدا کنیم؟
  • خشکشویی انواع پرده با قیمت مناسب در کجا انجام می شود؟
  • آیا خشکشویی پرده‌های خاص هم صورت می گیرد؟
  • آیا زیر پرده‌ای، والان پرده، منگوله‌ی پرده و… را می توان به خشکشویی ارسال کرد؟

شستشوی پرده معمولا کار آسانی نیست و نمی توان این کار را با استفاده از دستگاه های خانگی انجام داد. لذا سپردن این کار به یک خشکشویی مطمئن، بهترین راه حل منطقی خواهد بود. مجموعه واش تاش با داشتن دستگاه های مدرن و مکانیزه، این اطمینان را به شما می دهد که شستشوی انواع پرده به صورت تخصصی و بدون هیچ آسیبی به پرده، صورت می گیرد. شما عزیزان می توانید بدون دغدغه و با خیالی آسوده شستشوی پرده خود را به ما بسپارند. تمامی خدمات در این  مجموعه  با مناسب ترین قیمت ارائه می شود.

انجام خدمات خشکشویی پرده

شما عزیزان می توانید جهت درخواست شستشوی پرده خود، به قسمت پایین برگه مراجعه کرده و یا از طریق دکمه زیر به قسمت ثبت سفارش رفته و پس از انتخاب نوع پرده و نوع خدمات، سفارش خود را ثبت نمایید. پس از ثبت سفارش، همکاران ما در اسرع وقت جهت رسیدگی به درخواست شما اقدام خواهند کرد. در صورت داشتن هرگونه سوال و پرسش نیز می توانید با ما تماس حاصل فرمایید. تا کارشناسان ما شما را در دریافت بهترین خدمات راهنمایی کنند.

برگشت به بالا