10 % تخفیف برای اولین سفارش مشتریان جدید بر روی کل فاکتور لحاظ میگردد

رفتن به محتوای اصلی
به خشکشویی واش تاش خوش آمدید
خشکشویی پرده

خشکشویی پرده


خشکشویی پرده یکی از خدمات تخصصی مجموعه واش تاش است که با استفاده از دستگاه های هوشمند و مدرن صورت می گیرد. انواع خدمات شامل شستشو، خشکشویی، اتو، شستشوی انواع پرده پارچه‌ای، توری، حریر، مخمل، انواع پرده زبرا و.. است. تمامی خدمات توسط افراد با دقت بالا صورت می گیرد، تا هیچگونه آسیبی به پرده و فرم و حالت آن وارد نشود. معمولا شستشوی انواع پرده، با استفاده از دستگاه های ماشین لباسشویی صورت می گیرد؛ اما در شستشوی بعضی از پرده های خاص مانند زبرا، کرکره ای و… از دستگاه های خاص بخارشور استفاده می شود. همچنین در مرحله اتوکشی نیز مراحل خاصی طی می شود تا به سختار پرده آسیب وارد نشود، و با بالاترین کیفیت به مشتریان عزیز تحویل داده شود.

خدمات خشکشویی پرده

  • پرده پارچه‌ای، توری، حریر، مخمل

در شستشوی این نوع پرده از ماشین لباسشویی مکانیزه و هوشمند استفاده می شود. پودر شستشو با توجه به نوع پارچه در دستگاه ریخته می شود. چرا که این کار مانع از آسیب رسیدن به بافت پارچه می شود. چا که عدم رعایت این نکات و شستشوی سنتی آن وجب آسیب رسیدن به پرده، و حتی موجب پارگی آن نیز می شود. پرده ها پس از شستشوی کامل به خوبی خشک می شوند. سپس آن ها توسط دستگاه بخار اتو می شوند.

  • پرده زبرا، لوردراپه، کرکره‌ای و شید

شستشوی این مدل پرده بسیار تخصصی بوده و توسط دستگاه های خاص انجام می شود. شستشو این نوع پرده با کمک حرارت و بخار انجام می شود. همچنین برای شستشوی آن از مایع مخصوص این نوع پرده استفاده می شود. تا به بافت آن آسیب نرسد و مانع از پارگی آن شود. پس شستشوی آن با این روش، پرده بدون هیچ تغییر حالتی در جای مناسب خشک می شود. در بحث خشکشویی پرده، انتخاب نوع روش شستشو متناسب با جنس پرده نیز بسیار با اهمیت است. چرا که عدم شناخت کافی سبب آسیب رسیدن به بافت و ساختار پرده ها می شود.

  • انواع پرده‌های ضخیم و نازک

در شستشوی پرده های نازک و ضخیم، با توجه به لطافت و زبری پارچه مایع مخصوص در دستگاه ریخته می شود. چرا که با توجه به تنوع پارچه ها و ضخامت پارچه آن ها شستشو انجام می شود. و به هیچ عنوان انواع پرده ها با ضخامت های متفاوت یکجا شسته نمی شوند. چرا که هر کدام از آن ها روش و مایع شستشوی مخصوص به خود را دارند. تا با مانع از آسیب به ساختار آن ها شود و پرده مرغوبیت خود را از دست ندهد. پس از شستشو و خشک شدن پرده ها، آن ها را با کمک دستگاه اتو بخار اتو می کنند. این کار توسط افراد متخصص و با کمک دستگاه های بروز و با کیفیت انجام می پذیرد.

  • زیر پرده، والان و متعلقات پرده

در کنار شستشوی انواع پرده، تمامی متعلقات، منگوله و آویز های آن بصورت جداگانه شستشو می شوند. در شستشوی این وسایل توسط مجموعه واش تاش دقت لازم انجام می شود که هیچگونه تغییر و آسیبی به آن ها وارد نشود. چرا که هرگونه تغییر در آن ها باعث از کارافتادگی آن ها می شود. به همین دلیل این کار یک کار تخصصی است. و بهتر است که حتما توسط متخصصان این کار و با استفاده از ماشین آلات و شوینده های مناسب انجام شود. تا از ایجاد هرگونه آسیب و خسارت مالی جلوگیری شود. همچنین پرده ها همانند روز اول با بهترین کیفیت شسته شوند.

انجام خدمات شستشو انواع پرده در کوتاه ترین زمان

چرا شستشوی پرده خود را به واش تاش بسپاریم؟

 

قبل اقدام برای شستشو پرده، ممکن است با سوالات زیادی رو به رو ‌شوید مثل:

  • یک خشکشویی مطمئن از کجا پیدا کنیم؟
  • خشکشویی انواع پرده با قیمت مناسب در کجا انجام می شود؟
  • آیا خشکشویی پرده‌های خاص هم صورت می گیرد؟
  • آیا زیر پرده‌ای، والان پرده، منگوله‌ی پرده و… را می توان به خشکشویی ارسال کرد؟

شستشوی پرده معمولا کار آسانی نیست و نمی توان این کار را با استفاده از دستگاه های خانگی انجام داد. لذا سپردن این کار به یک خشکشویی مطمئن، بهترین راه حل منطقی خواهد بود. مجموعه واش تاش با داشتن دستگاه های مدرن و مکانیزه، این اطمینان را به شما می دهد که شستشوی انواع پرده به صورت تخصصی و بدون هیچ آسیبی به پرده، صورت می گیرد. شما عزیزان می توانید بدون دغدغه و با خیالی آسوده شستشوی پرده خود را به ما بسپارند. تمامی خدمات در این  مجموعه  با مناسب ترین قیمت ارائه می شود.

اهمیت استفاده از شیوه درست شستشوی پرده

همان طور که گفته شد، شستشوی صحیح پرده ها از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. چرا که به دلیل جنس نازک و لطیفی که دارند در  صورت عدم روش صحیح هنگام شستن، به راحتی پاره و یا آسیب یم بیند. به همین دلیل در مراکز شستشوی معتبر از نحوه خشکشویی پرده خود مطمئن شوید. در این مرکز به دلیل استفاده از افراد خبره و با تجربه در کنار ابزار مدرن و جدید، هیچگونه آسیبی به پرده های شما وارد نمی شود. و با حفظ ساختار آن ها به خوبی انواع پرده های شما شسته می شوند.

نقش مهم اتوشویی پرده

در روش شستشوی پرده به دلیل حساسیت بالایی که دارد، نقش اتوشویی بسیار با اهمیت است. در این مرکز از دستگاه های بروز برای اتوشویی پردهها استفاده می شود. چرا که شستشوی پرده ها با آب باعث ایجاد آسیب به پرده ها می شود. به همین دلیل این مرحله از اهمیت بالایی در حفظ کیفیت اولیه پرده ها ایفا می کند. تا پس از آن پرده ها مانند روز اول با حفظ ساختار و حالت اولیه خود نصب شوند.

نحوه محاسبه قیمت خشکشویی پرده

برای محاسبه قیمت شستشوی انواع پرده باید به متراژ آن توجه کرد. این کار همانند شستشوی فرش ها می باشد. برای محاسبه متراژ پرده ها باید همه قسمت ها حتی بخش های چین خورده را نیز حساب کنیم. چرا که در صورتی که چین ها باز شوند بر مقدار پرده افزوده خواهد شد. به همین علت در برخی موارد افرادی هستند که قسمت چین خورده را به همان شکل اندازه گیری می کنند. که این کار روش درستی نیست. سپس با توجه به نوع پرده و میزان حساسیت و سختی آن قیمت آن تعیین می گردد. در مجموعه واش سرویس تمامی خدمات با کیفیت بسیار بالا و قیمتی مقرون به صرفه ارائه می گردد. تا همه افراد بتوانند از خدمات خشکشویی آنلاین استفاده کنند. 

انجام خدمات خشکشویی پرده

شما عزیزان می توانید جهت درخواست شستشوی پرده خود، به قسمت پایین برگه مراجعه کرده و یا از طریق دکمه زیر به قسمت ثبت سفارش رفته و پس از انتخاب نوع پرده و نوع خدمات، سفارش خود را ثبت نمایید. پس از ثبت سفارش، همکاران ما در اسرع وقت جهت رسیدگی به درخواست شما اقدام خواهند کرد. این مجموعه به دلیل سابقه طولانی در امر خدمات شستشو، همچنین بکارگیری افراد متخصص یکی از برترین خشکشویی ها در تهران می باشد. که با توجه به ارائه خدمات آنلاین تبدیل به یکی از بهترین ها در این زمینه شده است. تا افراد بدون دغدغه و صرف زمان البسه خود را درب منزل تحویل و پس از شستشو با بالاترین کیفیتدبر منزل تحویل بگیرند.

در این مجموعه انواع خدمات اعم از خشکشویی لباس ، مبل شویی ، شستشوی کفش، ملحفه و… نیز ارائه می شود. در صورت داشتن هرگونه سوال و پرسش نیز می توانید با ما تماس حاصل فرمایید. تا کارشناسان ما شما را در دریافت بهترین خدمات راهنمایی کنند.

برگشت به بالا

10 % تخفیف برای اولین سفارش مشتریان جدید بر روی کل فاکتور لحاظ میگردد

×
واتساپ
پشتیبانی در واتساپ